kaç haftalık hamileyim gebelik haftası hesaplayıcı

Son adet tarihinizin ilk gününü girin:

Gün:

Ay:

Yıl:


Bu verilere göre şu anda hafta günlük hamilesiniz (±3 gün hatapayı!).

Bebeğinizin muhtemel doğum tarihi (yani 40 haftayı doldurduğu tarih) :
olarak belirlendi.


 

Sizinde aklınıza gelen soru ” Kaç haftalık hamileyim ” ise işte size cevabı. Basit bir hesaplama yaparak size yaklaşık olarak kaç haftalık hamile olduğunuzu otomatik olarak gösterecek hesaplama cetveli ile rahatça istediğiniz cevabı alabileceksiniz. Kaç haftalık hamileyim sorusu için en kısa ve hızlı hesaplama cetveli hizmetinizde. Mutlu ve rahat bir hamilelik dönemi geçirmenizi  dileriz.

Gebelik Haftası Hesaplama

Unutmayın hamilelik süreci boyunca alacağınız en doğru bilgiler gebelik döneminizi takip eden uzman doktor tarafından size verilen bilgilerdir. Bu doğrultuda hareket etmeli ve hamileliğiniz boyunca doktorunuzun tavsiyeleri doğrultusunda hareket etmelisiniz. Hamilelik ve gebelik hakkında hazırlanan web siteleri ile internet ortamında sunulan bilgiler tamamı ile bilgilendirme amaçlı olup %100 gerçeklik anlamında değildir. Sanal ortamda öğrendiğiniz bilgilerle kesinlikle hareket etmemeli ve gebelik sürecinizi mutlaka uzman bir doktor gözetiminde geçirmelisiniz.

Kaç haftalık hamileyim sorusunun cevabı sizin bebeğinizin gelişimini takip edebilmeniz açısından önemli bir bilgidir. Bu sayede bebeğinizin yaklaşık ağırlık, boy gibi bilgilerini öğrene bilir ve o haftada yapılması ve yapılmaması gereken konular hakkında ön bir bilgi edine bilirsiniz.  Ayrıca kaç haftalık hamileyim sorusu ile birlikte hesaplama cetveli size bebeğinizin muhtemel doğum tarihini de sunacak ve bu sayede yapacağınız hazırlıklarınız için bir plan oluşturmanız daha kolay olacaktır. Hemen hemen her hamile kadın tarafından sorulan bu soru kaç haftalık hamileyim veya gebelik haftası hesaplama cetveli gibi kelimeler artık çok kolay ve hızlı bir şekilde cevap bulabilmekte.

1 Comment
Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

clear formGönder