Gebelik Aşısı Fiyatı

Gebelik aşısı fiyatı ile ilgili olarak sizlerden gelen yoğun istek doğrultusunda ekiplerimiz sizler için bir çok bölgede gebelik aşısı fiyatı araştırması yaptı. Bu derlenen bilgiler doğrultusunda sizlere sadece fikir vermesi için gebelik aşısı fiyatı konusunda edindiğimiz bilgileri ileteceğiz.

Her konuda olduğu gibi maalesef günümüzde sağlık hizmetlerinde de alınan hizmet ve fiyat doğru orantıda değil. Bir çok yerde başımıza gelen farklı fiyat politikaları bu konuda da almış başını gitmiş. Nasıl çok para ödeyerek aldığınız bir ürün yada hizmet sorunlu çıkabiliyorsa bu sağlık sektöründe de bu şekilde daha kötüsü ise çoğu verdiği kaliteli sağlık hizmeti için değil verdikleri kaliteli otelcilik hizmeti için para tahsil eder durumda.

Neyse konumuzdan fazla uzaklaşmadan gebelik aşısı fiyatı konusunda yaptığımız araştırmadan bahsedelim. Çoğunlukla İstanbul semtlerinde yapılan araştırma sonuçlarımızda herhangi bir şekil bağlayıcılık durumu ve reklam olmaması için hastane adı belirtmiyoruz. Sadece semt ve fiyat olarak bilgileri sunuyoruz.

İstanbul Ümraniye : 700 TL ilaç dahil fiyat alındı

İstanbul Bağcılar : İlk muayene 60 TL Gebelik Aşısı Fiyatı 1250 TL İlaç Bedeli 250 TL

İstanbul Fatih : 2000 TL ilaç dahil fiyat alındı

İstanbul Şişli : 1250 TL Gebelik aşısı fiyatı ilaçlar 500 TL

İstanbul Kadıköy : 1250 TL Gebelik aşısı fiyatı ilaçlar 346 TL Muayene ücreti 90 TL

İstanbul Pendik : 1000 TL Gebelik aşısı fiyatı ilaçlat 276 TL Muayene Ücreti 100 TL

İstanbul Beşiktaş : 3000 TL Muayene ücreti ve ilaç dahil

İstabul Levent : 2750 TL Gebelik Aşısı fiyatı ve 500 TL muayene ücreti İlaç ücreti 345 TL

 

Burada fiyata etken bir çok konu var aslında gittiğiniz  doktor, kullanılan ilaç ve dozu , hastane , semt vs. vs. o yüzden en sağlıklı bilgiyi birebir olarak takibinizi yapan doktor ve bulunduğu hastaneden alabilirsiniz. Çünkü bu işlem diğer tüm hizmetlerde olduğu gibi çok geniş bir fiyat aralığında sunulmakta. Gebelik aşısı fiyatı hakkında genel bir bilgi edinmeniz için hazırlamış olduğumuz bu fiyatlar 2016 yılı Eylül ayı içerisinde derlenmiş ve hazırlanmıştır.

Aşılama yöntemi ile hamile kalmak isteyen bir çok ziyaretçimizin merak ettiği bu konuda bize bilgi veren  tüm hastanelerimize teşekkür ederiz.

Gebelik Aşısı Fiyatı

 

 

1 Comment
  1. sude

    Gebelik aşısı fiyatı ile ilgili bu çalışmanız için sizi tebrik ediyorum emeğinize sağlık

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

clear formGönder