Doğum Hesaplama gebelik haftası hesaplayıcı

Son adet tarihinizin ilk gününü girin:

Gün:

Ay:

Yıl:


Bu verilere göre şu anda hafta günlük hamilesiniz (±3 gün hatapayı!).

Bebeğinizin muhtemel doğum tarihi (yani 40 haftayı doldurduğu tarih) :
olarak belirlendi.


 

Doğum hesaplama cetvelimiz kullanarak sizde otomatik olarak muhtemel doğum yapacağınız günü öğrenebilirsiniz. Doğum hesaplama sistemi güncel olan teknoloji ile son adet tarihi üzerinden bir hesaplama yaparak size bilgi vermektedir. Bu hesaplama sonucu muhtemel doğum yapılacak  tarih  bulunur. Öğrendiğiniz tarihe göre doğum hazırlıklarınızı bir plan çerçevesinde yürütme imkanı bulabilirsiniz. Ayrıca doğum hesaplama sistemi size kaç haftalık hamile olduğunuzun da bilgisini sunacak ve böylece bebeğinizin gelişim süreci ile ilgili bilgi almanız ve takip etmeniz kolaylaşacaktır.

Kaç haftalık haimileyim

İşte bu sorunun cevabı doğum hesaplama cetveli kullanılarak rahat ve hızlı bir şekilde öğrenilebilecektir. Sizde merak ediyorsanız hemen son adet tarihinizi girerek sitemi kullanabilirsiniz.

Gebelik Haftası Hesaplama

Gebelik döneminizde kaçınca haftada olduğunuzu merak ediyorsanız sizde doğum hesaplama cetveli sayesinde merakınızı giderebilir ve içinde bulunduğunuz haftaya veya ileri ki dönemde gireceğiniz haftalara ait yazılarımızı okuyarak bilgi edine bilir ve bu sayede bilinçli bir gebelik dönemi geçirebilirsiniz.

Gebelik döneminin bittiği ve artık anneliğinizin başladığı günü merak ediyorsanız işte size cevabı bir tık kadar yakın.

Doğum Hesaplama

Unutmayalım ki bu ve benzeri web siteleri sadece ve sadece bilgilendirme amacı ile kurulmuşlardır.  Bunun için hiç bir zaman bu bilgilere dayanarak işlem, tedavi vb. uygulamalara girilmemeli, gebelik dönemi bir kadın doğum uzmanı tarafından takip edilmeli ve tüm gebelik süreci onun görüşlerine göre geçirilmelidir. Sağlıklı ve mutlu bir gebelik dönemi geçirmenizi ve rahat bir doğum gerçekleştirmenizi dileriz.

 

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

clear formGönder