Çin Takvimi

Her anne adayının merakla beklediği anlardan biride bebek cinsiyetinin öğrenilmesidir ki bu süreç gebelik döneminin 12. hafta ve 13 hafta aralarında bir zamana tekamül eder. Bu durum tabi 3 ay ve daha bir süre cinsiyet öğrenilmesine olanak sağlamadığı için işin gizemi ve merakı da artar. Peki bu durumda ne olur ortaya alternatif yollar çıkar. İşte size cinsiyet öğrenmenin yada cinsiyet tahmini yapmanın en meşhur yolu olan çin takvimi. Yıllardır süre gelen uygulama yöntemi ile çin takvimi anne adayının yaşı ile kesişen hamile kalma ayında işaretli olan cinsiyet üzerinden tahminde bulunur. Çin takvimi bu üne yüksek oranda yaptığı doğru tahminler ile kavuştu ve artık günümüzde hamile kalmadan önce cinsiyet belirleme için başvurulan bir kılavuz haline geldi.

Çin Takvimi

Çin Takvimi ile artık çiftler çocuk sahibi olmadan önce cinsiyet belirleme tahmini alıyor ve bu doğrultuda istedikleri cinsiyet hangi aylara denk geliyor ise o aylarda bebek sahibi olmak için girişimde bulunuyorlar. Hal böyle iken tabi çin takvimi her geçen gün popülaritesi artan bir cinsiyet belirleme kılavuzu halinde önümüze gelmekte.

Çin Takvimi

Çin takvimi ile cinsiyet belirleme sistemindeki başarı oranı bilimsel olarak onaylanmamasına rağmen oldukça yüksek bir değere sahip. Bu kadar bilinir olması veya cinsiyet belirlemede en çok kullanılan yol olması yeni çin takvimi modasını oluşturdu. Bu yeni yol ile 700 lü yıllardan beri kullanılan uygulama yeni jenarasyon için vazgeçilmez bir cinsiyet belirleme yolu oldu.

İsteyen gebelik döneminin başında çin takvimi ile bebeğinin cinsiyetini tahmin ediyor isteyen ise hamile kalmadan önce çin takvimi ile bebeğinin cinsiyetini belirlemeye çalışıyor. Çin takvimi cinsiyet belirleme ile sizde bir tahminde bulunun ve bunu yorumlarda bizimle paylaşın. Ama ister kız ister erkek olsun bebeğiniz sağlıklı ve hayırlı evlat olsun.

Çin takvimi ile cinsiyet belirleme konusuna ilave olarak cinsiyet belirleme ile ilgili alternatif yollar hakkında size farklı öneriler sunmaya hazırlandığımız şu günlerde belkide cinsiyet belirlemede çin takvimi ni tahtında edecek yeni bir cinsiyet belirleme sistemi için bizi takip edebilir. Arkadaşlarınız için yazımızı paylaşarak bize destek olabilirsiniz.

 

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

clear formGönder